parallax background
 

به وبسایت شرکت اورامان غرب خوش آمدید

درباره شرکت :

شرکت اورامان غرب تولید کننده انواع لوله های پی وی سی سخت در سال ۱۳۷۱ ، با شماره ثبت ۸۷ تاسیس و شروع به فعالیت نموده است . محصولات این شرکت در حال حاضر لوله های پی وی سی از سایز ۲۰ تا ۴۰۰ میلیمتر و اتصالات از سایز ۴۰ تا ۲۰۰ میلیمتر جهت مصارف فاضلابی ، ناودانی ، مخابراتی ،برقی، آبرسانی و لوله های جداره چاه و زهکشی تولید میگردد. اکنون ظرفیت تولیدی شرکت فراتر از ۷۷۰۰ تن در سال می باشد و ضمن عرضه محصولات خود در بازارهای داخل کشور از بدو تاسیس تا کنون نیز صادرات به کشورهای همجوار را به شکل فعال و مستمر در کارنامه خود دارد. محصولات تولید شده در این شرکت توسط آزمایشگاه شرکت اورامان غرب که دارای گواهینامه های آزمایشگاه همکار و ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران می باشد ، به طور مداوم تحت کنترل و نظارت قرار میگیرد.
گواهینامه ها واستانداردها و افتخارات شرکت اورامان غرب :

گواهینامه استاندارد های ملی ایران جهت تولید لوله واتصالات upvc گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار از اداره استاندارد گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه ISO/IEC 17025از مرکز تایید صلاحیت ایران  گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2015  پروانه استاندارد ملی ایران به شماره ۹۱۱۹ برای لوله و اتصالات پی وی سی فاضلابی  پروانه استاندارد ملی ایران به شماره ۲۱-۱۱۲۱۵ برای لوله های پی وی سی برقی  پروانه استاندارد ملی ایران به شماره ۱-۱۲۱۴۲ برای لوله های پی وی سی ناودانی و هواکشی  گواهینامه فنی ساختمان از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی  مورد تایید انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات PVC  فناور برتر واحد صنعتی سال 87  صادر کننده نمونه سال 93-92-91-88  واحد تولیدی نمونه سال 90-88  دارای لوح تقدیر از انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی

معرفی شرکت :

می توان گفت بعد از جنگ جهانی دوم مصرف پلیمر (بسپار) در جهان بسیار افزایش یافت و یکی از پرمصرف ترین آن ها پلیمر پلی وینیل کلراید بود که باتوجه به داشتن مزیت های ذاتی بسیار توانست پای خود را به زندگی انسان ها بیش از هر موقعی باز کند. استفاده از پی وی سی (pvc) در بسیاری از کشور های از جمله ایران در زمینه های کشاورزی،خودرو سازی،کشتی سازی،صنایع برقی و مخابراتی،ساختمان و بسیاری از صنایع دیگر رو به افزایش بود. شرکت اورامان غرب فعالیت خود را در زمینه تولید لوله و اتصالات پی وی سی (upvc) در اوایل دهه 1370 در استان کرمانشاه اغاز کرد و جز اولین های این صنعت در کشور بود که در طی 30 سال فعالیت خود همواره تلاش خود را در ارائه محصولات با کیفیت همراه با دانش و تکنولوژی روز جهان انجام داد تا بتواند رضایت مصرف کنندگان محصولات اورامان را در داخلی و خارج از کشور جلب کند و خود را به عنوان برندی ایرانی و با کیفیت معرفی کند. در شرکت اورامان لوله و اتصالات پی وی سی سخت برای مصارف فاضلابی،آبرسانی،آبیاری،مخابراتی،برقی،ناودانی،هواکشی و لوله جداره چاه و زهکشی تولید می گردد و همچنین با توجه توانایی تولید قالب ها مختلف می تواند به صورت سفارشی جهت مصارف خاص نیز پاسخ گوی نیاز مصرف کنندگان خود باشد. محصولات تولید شده در این شرکت توسط آزمایشگاه شرکت اورامان غرب که دارای گواهینامه های آزمایشگاه همکار و ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران می باشد ، به طور مداوم تحت کنترل و نظارت قرار میگیرد تا بتوانیم بهترین محصول را با بهترین قیمت جهت حمایت از مصرف کننده در بازار های داخل و خارج از کشور عرضه کنیم.